МОЖЛИВОСТІ

Медіабаїнг

Розміщення реклами на радіо, телебаченні, зовнішніх носіях, в інтернеті. Створення унікальних медіаміксів та комбінування рекламних каналів під конкретні завдання замовника. Оптимізація витрат та підвищення ефективності рекламних кампаній.

Read More

Digital

Повний цикл послуг у сфері інтернет-маркетингу для просування бізнесу в онлайні. Власні техніки підвищують QS аккаунтів зменшують вартість кліків та конверсій, а освоєння бонусних програм завжди дає можливість замовнику отримати великі знижки.

Read More

Креатив

Народження та втілення ідей у будь-яких форматах – бренди, стратегії, кампанії, продуктові рішення, контент. Гнучкість та експертизи MediaHub дозволяють діяти тактично – на рівні продакшна, і стратегічно – lounch брендів, кампанії 360.

Read More

Соціологія

Організація повного циклу соціологічних досліджень для бізнесу, політики чи громадських рухів. Нестандартне використання соціологічних інструментів у рекламних кампаніях та стратегіях. Якісна аналітика, яка допомагає завжди бути попереду конкурентів.

Read More

Медіацентр

Мультифункціональна платформа зі створення та поширення інформації у важливих напрямках реформування країни. Інформаційна підтримка та медійний супровід проектів, організація заходів у медіацентрі, обладнаному сучасними аудіо та відео системами.

Read More

Політична реклама

Створення та розміщення політичної реклами, поєднання експертиз та інструментаріїв MediaHub для досягнення максимального результату – соціології, громадських ініціатив, медіацентру, прямої реклами, PR, мережевихструктур електоральної підтримки.

Read More